Vyberte si z nabídky Lekcí

V praxi používám to nejlepší z metod:
Pilates, Spiraldynamik, Feldenkraisovy metody, medical joga, jin joga
a také se do všech lekcí promítají znalosti ze Školy pánevního dna.

Jak posílit a vyživit střed těla pro záda bez bolesti

Vyzkoušejte si se mnou cvičení
'Vyladěné tělo a záda bez bolesti pro

Posílení a vyživení středu těla

Sedíme, stojíme, chodíme a záda bolí.
Nemusí - otevři si cvičení ZDARMA a bolest bude pryč.

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí. Stisknutím tlačítka dáváte souhlas s jejich zpracováním podle zásad ochrany osobních údajů dle evropské legislativy. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit tlačítkem "Odhlásit se" v každém zaslaném e-mailu. Ochrana osobních údajů zde.

Kde cvičíme

Kropáčkova 508/11

Liberec 14 - Ruprechtice, tel. 602 88 60 90, zuza.svastik@seznam.cz

Reference

Byla jsem moc natěšená, co se naučim a že je potřeba cítit a vnímat "být ženou", před kurzem to bylo tak, že jsem neuměla pánevní dno používat.
Štěpánka R.
Před kurzem jsem myslela, že jsem žena... Ale až po absolvování jsem zjistila, že mám, co dohánět a co se učit. Chtěla jsem prokrvit pánevní dno kvůli početí miminka, teď ale vidím, že přínos pro mě byl daleko větší, jsem na cestě a každý krok je úžasný . 
Katka B.
Naučila jsem se dno zpevnit, naučila jsem se pozastavit, vypnout a odpočinout si.
Jana L.
Líbila se mi otevřenost a motivace, s jakou jsi mě přivedla k sobě samé! A taky pohoda, klid a souznění, to je to , co ve mě zůstalo určitě nejvíc!
Monika M.
Líbila se mi otevřenost a odpoutání od všedního dne.
Lenka P.
Vyhovovala mi mala skupina ucastnic, takze pro me bylo snazsi se otevrit.
Lucka Š.
Líbil se mi individuální přístup 🙂
Líbilo se mi všechno...však jsi Zuzi ta nééééj lektorka 🙂
Jaruška V.
Pro mě po kurzu vyvstalo spoustu otázek, spoustu jsem si uvědomila a začala jsem věci vnímat jinak... Jsem na začátku cesty, za ženou ve mě a užívám si to plnými doušky.
Katka R.
Kurz panevniho dna I pro me byl hodne uzitecny ne-li prelomovy. Snad poprve v zivote jsem se dokazala zcela uvolnit na povrchu tela a zaroven uvnitr zustala zpevnena a tak od kurzu i ziji - zvnejsku uvolnena a klidna a uvnitr pevna a nezdolna jako skala.
Danuška M.
Kurz jsem si užívala každým dnem víc a víc. Paní Zuzka je žena každých coulem a ví, o čem mluví a že mluví hodně Hltala jsem každé slovo a dávala si vše do souvislostí. Otevřela mi spoustu témat, do kterých se teď nořím hloub a hloub a nesmírně si to užívám.
Kurz se mi moc líbil..naučila jsem se vnímat své tělo, naučila jsem se zpevnit své dno a zastavit se když je to potřeba..jsem moc vděčná, že jsem kurz absolvovala.
Lucie S.
Paní Zuzce moc děkuji za to, že mi otevřela oči a navedla mě na cestu k mému ženství. Užívám si, že jsem žena a klidně bych si kurz zopakovala ještě jednou, určitě by bylo o čem dal mluvit.
Denisa D.
Jsi lektorka a žena na svém místě, je u Tebe dobře a Tvé kurzy jsou vždy božííííí.
Mirka.

Vyladěné tělo bez bolesti

Sedíme, stojíme, chodíme a záda a tělo bolí.
Nemusí - přihlaste se na lekci a bolest bude pryč.

Cvičení je díky metodě 3x3 celistvé a léčebné procesy probíhají ve všech rovinách fyzické, emoční, energetické.

Učím vás praktická cvičení, vědomou pozornost k tělu a do hloubky těla s cílem opětovné aktivace samoléčivých schopností těla.rok.

Jóga jemné ladění

V našem organismu jsou zakódovány biologické rytmy, které se opakují každý den, měsíc, rok.

Systém 5 elementů vychází z přírody a je výsledkem dynamické kvality veškerého dění v přírodě, představuje 5 pohybů a 5 fází sezónních přírodních cyklů.

Každý měsíc je určitý orgán našeho těla v útlumu. Každý orgán díky cvičení, dechovým technikám a stravě harmonizujeme a aktivujeme.

Cvičením se tedy mění a harmonizuje vždy ten orgán který je potřeba.
Přidejte se a buďte zdraví po celý rok.

Pilates muži

Pilates je vysoce efektivní metoda, která je ovšem i velmi náročná na precizní provedení!

Perfektní technika a dokonalé provedení jsou předpokladem pro správnou odezvu tohoto cvičení na vaše tělo.

Pilates je vhodné pro muže sportovce jako doplněk ke sportům a fyzickým aktivitám, kde je opomíjen kvalitní strečink a zapojování hlubokých svalů.
(např.: golf, tenis, lední hokej, basketbal, kanoistika).

Individuální lekce

Cvičení na míru přesně dle vašich potřeb a požadavků.
Vhodné k řešení individálních zdravotních potíží.

  • Máte náročné požadavky na svoje tělo a nejste s ním spokojeni?
  • Máte chuť pro sebe něco udělat?
  • Myslíte si, že hromadné akce pro vás nejsou?
  • Nevyhovují vám časy kurzů?

Mám řešení:
zvu vás do příjemného prostředí nového Pilates studia. Ve studiu vám nabízím soukromé konzultace přímo podle vašich představ a trénink šitý na míru vašemu tělu.

Proč privátní (individuální) lekce?

Ve cvičení Pilates je kladen velký důraz na správné provedení cviku - proto zvláště v začátcích a při zdravotních potížích doporučuji vyzkoušet soukromé lekce.

Také vhodné pro sportovce - jako doplněk ke sportům a fyzickým aktivitám, kde je opomíjen kvalitní strečink a zapojování hlubokých svalů. (např.: golf, tenis, lední hokej, basketbal, kanoistika).

Osobně vás naučím správné technice Pilates. Nebudete ztrácet váš drahocenný čas atd. Sami chtějte to, abyste neztráceli svůj čas, peníze a energii atd.

Osobní trenérství v Pilates je velmi vyhledávané, především v začátcích, kdy si klient zvyká na nový pohyb, „bojuje“ se svými dysbalancemi a teprve se Pilates učí.

Pilates je vysoce efektivní metoda, která je ovšem i velmi náročná na precizní provedení! Perfektní technika a dokonalé provedení jsou předpokladem pro správnou odezvu tohoto cvičení na vaše tělo.

Domluvte si termín, který vám nejlépe vyhovuje!