Řekněte Ano sobě: vstup Oázy pro tvůj skutečný odpočinek a na cestu k plnému životu!

Je čas.

Čas se ponořit do srdce toho, co nás dělá tím, kým jsme.

Čas podívat se, co se skrývá na dně naší vlastní studny.

Někdy se zdá, jako bychom byli na dně hluboké studny, hledajíce jakoukoliv kapku energie, co by nás oživila, následujíce stezku, která nám byla ukázána, než jsme se ztratili v hustém lese našich myšlenek.

Podívejte se kolem sebe.

Vidíte požírače času?

Pochybnosti. Strach.

Očekávání druhých.

Všechny tyto okovy nás svazují a berou nám naši cennou energii. Ale co když bychom mohli říct ne těmto požíračům času a říct ano sami sobě?

Začněme tedy tím, že dáme slovo sami sobě.

Tím, že dáme slovo samy sobě, že uděláme to, co je pro nás nejlepší, ne to, co očekávají druzí.

Tím, že si slíbíme, že se budeme starat o své tělo a duši, jako by byly vzácnými drahokamy, protože právě to jsou.

Myslíte si, že to není možné? Myslíte si, že vaše energie je již vyčerpaná, ztracena na dně té studny? Ale co když vám řeknu, že na dně té studny je pramen vaší síly, skrytý pod vrstvami strachu a pochybností?

Udělejte krok.

Jeden malý, pokorný krok směrem k sobě.

Nechte požírače času za sebou.

Řekněte jim ne.

Řekněte jim, že vaše energie je příliš cenná, než aby byla promrhána na jejich nekonečné hladovění.

Naučte se říkat ANO sama sobě. Ano, můžu se postarat o své potřeby. Ano, mohu udělat to, co miluji. Ano, mohu být šťastná. Protože když se naučíte říkat ano sama sobě, objevíte ten pramen energie na dně vaší studny. Ten pramen, který je plný světla, lásky a síly.

Nebude to jednoduché, ale bude to stát za to. Protože na konci této cesty, na dně té studny, najdete sebe. A to je nejcennější poklad, který můžete objevit.

Vyhodíte-li zbytečné zátěže, požírače času, uvidíte, jak se vaše energie začne obnovovat. Jak se vaše studna naplní svěží, čistou vodou, která vás oživí a dodá vám sílu k pokračování.

Dejte tedy slovo sama sobě. Udělejte krok směrem k sobě. Naučte se říkat ne požíračům času a ano sama sobě. A pak se ponořte hluboko do své studny a objevte svůj pramen síly. Protože tam, na tom nejhlubším dně, je vaše energie, čekající na to, aby byla objevena.

Tvoje majestátní já

Vždycky jsem měla ráda příběh o tom malém semínku, které se zasazí do země. Je špinavé, potemnělé a zcela obyčejné. Ale když je to semínko poseto láskou, péčí a trpělivostí, vyrůstá z něj něco neskutečně krásné a silné. Stejně tak je to i s námi, ženami. Jsme jako ta semínka – cenné, silné a schopné růstu. Ale musíme se o sebe starat, abychom mohly vzkvétat.

Představ si, že jsi semínko. Máš v sobě skrytý potenciál k růstu, k vytvoření něčeho nádherného a výjimečného. Ale potřebuješ péči a lásku. Potřebuješ péči o své tělo, aby bylo silné a zdravé. Potřebuješ lásku k sobě samé, aby jsi mohla vzkvétat v plné kráse.

Jsi jako zahrada, která potřebuje péči. Musíš zalévat své květiny, hnojit svou půdu, trhat plevel a chránit se před škůdci. Ale když to uděláš, ta zahrada se promění v oázu plnou života, krásy a klidu. To je to, co můžeš být. To je to, co jsi.

Proto tě vyzývám: začni se o sebe starat. Začni se vidět jako to cenné semínko, které může vyrůst v majestátní strom nebo krásnou květinu. Protože když se budeš o sebe starat s láskou a péčí, začneš vzkvétat.

Setři prach z tvých listů, opláchni své kořeny a naplň svoje květy svěží vodou. Osvětli temné kouty své mysli sluncem a nech svůj vnitřní hlas zpívat jako pták na jarní větvi. Ať je tvá péče o sebe jako sladký nektar pro tvou duši, který tě naplní radostí a vděčností.

Nečekej na to, až budeš mít čas nebo až budeš dost dobrá. Začni teď. Začni malými kroky. Začni tím, že si uděláš čas na sebe. Věnuj se tomu, co tě naplňuje radostí. Dej svému tělu to, co potřebuje. Dej své duši to, co ji potěšuje.

Pamatuj, že tvoje cesta k sebepéči je individuální. Nemusíš dělat to, co dělají ostatní. Musíš dělat to, co je pro tebe správné. Musíš najít svou vlastní cestu k růstu a vzkvétání.

A také se můžeš přidat ke mě a dalším ženám v 7 týdenním programu, 7 jednoduchých tipů jak najít na dně studny více energie a času pro sebe – ŘEKNI ANO SAMA SOBĚ a vstup do ŠŤAVNATÉ LETNÍ OÁZY LADĚNÍ TĚLA.

A pamatuj, že jsi důležitá. Jsi hodnotná. Jsi cenná. Jsi jako to semínko, které má v sobě potenciál k růstu. Proto tě vyzývám: začni se o sebe starat. Začni se vidět jako cenné semínko. Protože jsi to. A věř mi, že když to uděláš, začneš vzkvétat a vyrůstat v nádhernou, šťavnatou ženskou oázu, kterou jsi vždycky měla být.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů